Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Barwniki
  • Terapia mikrobiologiczna
zapisz się do newslettera

Google translator

Polish English French German Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Kurs online dotyczący „Diagnostyki i prowadzenia pacjentów z celiakią”

Wywiad z dr Anną Romaniuk – Dietetykiem przyjaznym chorym na celiakię

W listopadzie 2015 r. EUROIMMUN uruchomiło kurs online dotyczący „Diagnostyki i prowadzenia pacjentów z celiakią” dla studentów dietetyki i aktywnych zawodowo dietetyków. Jest Pani jedną z kilkuset osób, które odbyły i zakończyły ten kurs z pozytywnym wynikiem, uzyskując certyfikat „Dietetyka przyjaznego chorym na celiakię”. Jakie powody skłoniły Panią do samokształcenia za pomocą naszej platformy e-learningowej?

Powodów, dla których wybrałam ten typ samokształcenia, jest kilka. Na pewno forma e-learningowa jest jednym z nich. To coraz bardziej popularna metoda, przede wszystkim oszczędzająca czas. Drugi powód to zaufanie do partnera, jakim jest EUROIMMUN. Od kilku lat współpracuję z laboratorium EUROIMMUN DNA we Wrocławiu i zlecam badania genetyczne moim pacjentom.  czytaj dalej>>>